Usługa montażu

Firma OL-AN łączy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług dekarskich z wszechstronną wiedzą i umiejętnościami z zakresu projektowania i wykonania instalacji fotowoltaicznych. Dlatego bez względu na charakterystykę Twojego budynku, wysokość i charakterystykę dachu, jesteśmy w stanie dobrać optymalne rozwiązanie i przeprowadzić jego fachowy montaż. W razie potrzeby możemy wykonać również niezbędną modyfikację konstrukcji dachu.

Obsługa prawno-finansowa inwestycji

Produkcja zielonej energii jest wspierana przez administrację państwową i samorządową, a także programy unijne. Wiele instytucji finansowych zapewnia również preferencyjne warunki finansowania inwestycji tego typu. Jesteśmy na bieżąco z wszystkimi rozwiązaniami prawno-finansowymi związanymi z fotowoltaiką i zapewniamy pełną obsługę w zakresie doboru najbardziej atrakcyjnych form wsparcia i finansowania. Z nami nie musisz śledzić informacji – robimy to za Ciebie.

Odbiór techniczny

Każda wykonana przez nas instalacja posiada kompletną dokumentację techniczną i jest w pełni zgodna z regulacjami prawnymi oraz wymaganiami lokalnego operatora sieci elektrycznej. Po wykonanym montażu przeprowadzamy w Twoim imieniu również cały proces legalizacji, podłączenia instalacji i przygotowania dokumentacji niezbędnej do rozliczania wyprodukowanej energii.

Zamów usługę już teraz

Formularz